دسته‌بندی نشده

صندل های کوهنوردی اسنوهاک

صندل های کوهنوردی اسنوهاک

مزایا و معایب پیاده روی و گردشگری با صندل

کفش‌های پیاده‌روی در مسیرهای پیاده‌روی به یک منظره کمتر متداول تبدیل می‌شوند، زیرا بیشتر و بیشتر مردم ترجیح می‌دهند به جای دوندگی مسیر پیاده‌روی کنند. پیاده روی با صندل های کوهنوردی اسنوهاک، صندل های تکنیکی بسیار متنوعی با زیره های چسب دار، تکیه گاه قوس دار، و همه چیزهایی که یک کفش مناسب را می سازد، وجود دارد.

صندل های کوهنوردی اسنوهاک

چرا پیاده روی با صندل های کوهنوردی اسنوهاک عالی است؟

چون دیگر خبری از تاول پا نیست – چکمه‌ها و کفش های پیاده روی به این معناست که پاهای شما در تمام طول روز در جوراب و کفش جمع شده است. مهم نیست که کفش های شما چقدر قابلیت تنفس دارند، از عرق پا فرار نمی کنید. پاهای خیس به اضافه اصطکاک برابر با تاول است و تاول ها مساوی است با یک پیاده روی بد، با صندل های اسنوهاوک، پاهای شما می توانند نفس بکشند و از نسیم و آفتاب برای خشک نگه داشتن آنها بهره مند شوید. در حالی که نقاط داغ هنوز هم می توانند در جایی که بندها روی پاهای شما ساییده می شوند ایجاد شوند، انجام اقدامات پیشگیرانه در صندل ها بسیار کار ساده ای است، شما میتوانید مقداری نوار ورزشی را در نقاط داغ و جاهای که تسمه ها قرار میگیرد استفاده کنید تا دیگر پاهایتان تاول نزند.

صندل های کوهنوردی اسنوهاک

وزن – هر چه وزن بیشتری حمل کنید، انرژی بیشتری برای حمل آن صرف می کنید. اما وزنی که روی پاهای شما حمل می شود در واقع بسیار مهمتر است. وزن روی پاها 4 تا 6 برابر بیشتر از وزن روی پشت شما انرژی می گیرد. بنابراین، تعویض یک جفت چکمه با یک جفت صندل اسنو هاک، صرفه جویی در مصرف انرژی شما خواهد بود.

صندل های کوهنوردی اسنوهاک

عبور از رودخانه و جوی آب – دیگر لازم نیست قبل از عبور از رودخانه، کفش و جوراب را درآورید. یا بعد از عبور از رودخانه در قسمتی بنشینید تا پاهایتان خشک شود و کفش و جوراب خود را دوباره بپوشید. با صندل‌ها، می‌توانید درست در هر سطحی از آب بچرخید و از طرف دیگر با احساس طراوت بیرون بیایید! توانایی غوطه ور کردن کفش های خود در جوی های سرد یکی از موارد مورد علاقه ما در مورد صندل پیاده روی است. توصیه می کنیم یک حوله همراه داشته باشید تا آب اضافی از روی پاهایتان را خشک کنید اما نور خورشید و هوای بیرون معمولاً به سرعت پاهای شما را خشک می کند.

صندل طبیعت گردی مردانه

برداشتن سنگریزه‌ها و زباله‌های گیر کرده در کفش‌تان آسان‌تر است – می‌دانید که چگونه گاهی اوقات در حال پیاده‌روی هستید و به کار خود فکر می‌کنید، وقتی ناگهان کوچک‌ترین سنگ را در کفش خود احساس می‌کنید؟ فکر می‌کنید فقط می‌توانید از آن عبور کنید، اما در نهایت می‌دانید که تسلیم می‌شوید و باید بنشینید، کفش‌تان را در بیاورید و مزاحم کوچک را بردارید. با صندل های اسنوهاک، تکان دادن پا به خوبی اجرا شده یا انگشتی که به درستی بین انگشتان پا قرار گرفته است، به طور کلی تنها چیزی است که برای از بین بردن سنگریزه کوچک مزاحم نیاز دارید.

ما می دانیم که به چه چیزی فکر می کنید – اگر صندل بپوشم سنگریزه های بیشتری زیر پایم گیر نمی کند؟ پاسخ کوتاه بله است. با این حال، بیشتر سنگریزه‌ها هنگام حرکت خود به خود بیرون می‌آیند یا می‌توانید در حین قدم زدن برای خلاص شدن از شر آنها، پای خود را تکان دهید.

در پایین لیستی از پیشنهادهای ما به شما ازصندلهای کوهنوردی اسنوهاک را مشاهده میکنید.

صندل جلو بسته زنانه اسنوهاک مدل لنا کد SH-34

صندل طبیعت گردی زنانه اسنوهاک مدل پارمیس کد SH-32

صندل جلو بسته طبیعت گردی اسنوهاک مردانه کد23-SH

برای مشاهیده محصولات بیشتر اسنوهاک اینجا کلیک کنید.

چرا پیاده روی با صندل عالی نیست؟

بند صندل می تواند ساینده باشد – قبلاً اشاره کردیم که احتمال ایجاد تاول در صندل بسیار کمتر است، اما یک هشدار وجود دارد. اگر پیاده روی شما در یک منطقه مرطوب، یا یک منطقه شنی، یا یک منطقه مرطوب و شنی است، ممکن است مقدار زیادی از نقاط داغ را روی پاهای خود تجربه کنید. آب و یا ماسه می تواند بند صندل های شما را به کاغذ سنباده تبدیل کند و باعث ناراحتی واقعی شود. توصیه می کنیم بعد از عبور از آب، پاهای خود را با یک حوله کوچک خشک کنید و همیشه یک رول نوار ورزشی در دسترس داشته باشید.

خطرهای احتمالی. – آفتاب، صخره های شل، خارها، پیچک سمی، سرما و مارها تنها تعدادی از خطرات احتمالی هستند که هنگام پیاده روی با صندل، خود را در معرض آن قرار می دهید. شما می توانید با رعایت احتیاط این خطرات را کاهش دهید.

سنگ های شل – یکی از بدترین دردی که تا به حال در هنگام پیاده روی با صندل احساس کردم، زمانی بود که در حال رفتن به سراشیبی بودم و یک سنگ شل بزرگ را به پاشنه پا زدم. بلافاصله کبود شد و ضربه آنقدر زیاد بود که پوست را شکافت. تنها راه برای جلوگیری از صدمات مانند این یا حوادث ناگوار قدم زدن با دقت است.

سرما – ترس از سردی پا یکی از رایج ترین نگرانی هایی است که در مورد پیاده روی با صندل می شنویم. پوشیدن جوراب با صندل. برای پیاده‌روی‌های خفیفگذینه خوبی است، جوراب های پنجه نیز بسته به بند صندل شما می توانند انتخاب خوبی برای صندل های کوهنوردی باشند.

مارها – صرف نظر از اینکه چه کفشی به پا می کنید، مارگزیدگی نادر است، اما صندل ها پوست را بیشتر در معرض خطر قرار می دهند. مهم ترین چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که مارها نمی خواهند با شما تعامل داشته باشند، تا زمانی که شما سعی نکنید با آنها تعامل داشته باشید. هرگز به حیات وحش نزدیک نشوید – به همه موجودات در مسیر راه بدهید.

اگر یک بند از کار بیفتد، ممکن است واقعاً بد شانس باشید – هنگام پیاده روی در کفش، ممکن است سوراخی در آن ایجاد شود، اما این معمولاً پایان دنیا نیست. با صندل، شما نیاز دارید که تمام بند ها سالم بمانند تا کفش کار کند. صندل های کوهنوردی با کیفیت بالا از مواد بند بسیار بادوام استفاده می کنند و به طور کلی پاره کردن آنها بسیار دشوار است، اما ممکن است اتفاق بیفتد. همیشه بهترین کار این است که برای تعمیرات میدانی هنگام کوله‌پشتی، یک نوار چسب با خود داشته باشید.

صندل طبیعت گردی مردانه

مارک های صندل:

آیا آماده هستید که پیاده روی با صندل را امتحان کنید؟ بازار صندل های کوهنوردی به سرعت در حال رشد است و گزینه ها در حال افزایش هستند. در اینجا تعدادی از صندل های پیاده روی مورد علاقه ما آمده است:

snowhawk – بیشتر شبیه یک کفش است تا صندل با پنجه های بسته و بندهای ضخیم که بیشتر قسمت پا را می پوشاند. این صندل‌ها مقرون به صرفه‌تر هستند، صندلهای اسنوهاک که در ایران ترفداران زیادی دارد، بهترین انتخاب ما برای صندل های کوهنوردی است بسیار با کیفیت و با دوام، که مدل های زنانه و مردانه با تنوع بالایی دارد.

صندل طبیعت گردی مردانه

صندل کین keen– صندل کین keen، انعطاف‌ پذیری مورد نیاز را در همه شرایط آب و هوایی به شما می‌ دهند و به قول معروف 4 فصل است. اصلی ترین ویژگی صندل کین دوام بالای آن می باشد، به طوری که فشارهای وارده در طبیعت گردی را به راحتی تحمل می کند. دومین ویژگی کفی نرم و انعطاف پذیر آن می باشد، که مانع خستگی پاها در حرکت های طولانی و پیاده روی های سفر و … می شود.

کفش رانینگ مردانه اسنوهاک مدل KIAN کد SN1006

‏صندل هومتو Humtto– برای انواع برنامه های کوهنوردی، کوهپیمایی و حرکت در دامنه ها و طبیعت گردی و علاوه بر اینها برای استفاده شهری نیز مناسب است. با بهره گیری از کفی مرغوب نرم و انعطاف پذیر دوام زیادی دارد.

کفش رانینگ مردانه اسنوهاک مدل KIAN کد SN1006

سخن پایانی:

پیاده روی با صندل های اسنوهاک مزایای زیادی نسبت به پیاده روی با کفش یا چکمه سنتی دارد. ما عاشق این هستیم که هنگام پوشیدن صندل، عبور از آب آسان است و می توانیم به راحتی سنگریزه هایی را که راه خود را بین پاهای ما و کف پا پیدا می کنند، بیرون بیاوریم. همچنین احتمال ابتلا به تاول ها بسیار کمتر است.

اگر می‌خواهید پیاده‌روی با صندل را امتحان کنید، در اینجا چند نکته برای شروع شما وجود دارد:

ورود به خانه – به یاد داشته باشید، بسیاری از صندل های پیاده روی دوره کوتاهی برای استراحت دارند، بنابراین ایده خوبی است که آنها را چند روز قبل از رفتن به مسیر در شهر بپوشید.

پیاده روی های کوتاه شروع کنید – توصیه می کنیم با پیاده روی های کوتاه تر شروع کنید تا به پیاده روی با صندل عادت کنید، این با پیاده روی با کفش کاملاً متفاوت است.

اجتناب از تاول – یک رول نوار ورزشی به همراه داشته باشید تا نقاط داغ ایجاد شده را برطرف کنید.

بیش از یکی را امتحان کنید – اگر اولین جفت صندل که امتحان کردید درست نیست، یکی دیگر را امتحان کنید! گزینه های زیادی وجود دارد و همه آنها کاملاً متفاوت عمل می کنند.

صندل های کوهنوردی اسنوهاک

لطفا تجربه خود را از کوهنوردی و استفاده از صندل های کوهنوردی اسنوهاک را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *