کوهنوردی

بهترین برند عینک کوهنوردی

بهترین برند عینک کوهنوردی

آیا به دنبال عینک آفتابی کوهنوردی با عملکردی خوب هستید؟ ما انتظارات طاقت فرسا از بالا رفتن از کوه ها و یخچال های طبیعی و اهمیت داشتن دید بکر و حفاظت در چنین عناصر سختی را درک می کنیم. یعنی به جای درستی آمدین! در زیر بهترین برند عینک کوهنوردی آورده شده است. دفعه بعد که برای فتح کوه‌ها به میدان می‌روید، حتماً عینک آفتابی مورد علاقه خود را بسته بندی کنید. محافظت از چشمان خود در برابر تابش شدید خورشید و نور خورشید در ارتفاعات بالا، صعود بعدی شما را به ارتفاعات لت بخش تر می کند.

بهترین برند عینک کوهنوردی

در عینک آفتابی کوهنوردی به دنبال چه چیزی باشید

یافتن یک جفت عینک آفتابی کوهنوردی به دو عنصر اصلی بستگی دارد: فریم و لنز.

فن آوری قاب تماماً در مورد حمایت از شما و ماجراجویی شما با کارکرد یکپارچه است که فراموش می کنید عینک آفتابی شما وجود دارد. بدون لغزش. بدون کمانچه فقط روی ماجراجویی تمرکز می کنید. برخی از ویژگی‌ های کلیدی عبارتند از پدهای لاستیکی دستگیره بینی و شقیقه‌ های انعطاف‌پذیر، سپرهای جانبی و سوراخ‌ های اتصال بند. همه این ویژگی‌ ها یک هدف را در ذهن دارند: نور محیط را از بین می‌برد.

فناوری لنز ، مانند پوشش‌ های آینه‌ای و لنزهای تیره، با شرایط سخت نور ناشی از سطح بازتابنده برف و یخچال‌ های طبیعی مبارزه می‌کند. برخی از ویژگی های دیگر که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از: لنزهای انتقالی، پلاریزه شدن و رنگ لنز. در نهایت، با لنزهای ارتفاع بالا، همه چیز به یک هدف ختم می شود: دور نگه داشتن درخشش و نور از چشمان شما.

اگر می‌خواهید با جزئیات بیشتر نحوه انتخاب یک جفت عینک مناسب را بدانید، راهنمای انتخاب عینک آفتابی مناسب کوهنوردی و طبیعتگردی را بررسی کنید ، جایی که می‌توانید بدانید کدام ویژگی‌ها سطح پشتیبانی مورد نیازتان را فراهم می‌کنند.

بهترین برند عینک کوهنوردی

اهمیت انتخاب قاب

علاوه بر محافظت از چشمان خود در برابر نور مضر خورشید، همچنین باید از آنها در برابر باد، سرما و هر چیزی که مانع دید شما می شود مانند برف محافظت کنید. ما اکیداً توصیه می کنیم یک قاب منحنی را انتخاب کنید که به خوبی با سپرهای جانبی بپیچد تا محافظت کامل را ایجاد کند. شقیقه های قابل تنظیم گزینه خوبی هستند تا مطمئن شوید که به خوبی عینک را نگه می دارند یا شقیقه های باریکی را انتخاب کنید که به راحتی زیر کلاه یا کلاه می لغزند. یک بند می تواند اکسسوری خوبی برای کاهش احتمال گم شدن عینک باشد و حداکثر چسبندگی را به شما بدهد.

بهترین برند عینک کوهنوردی

بهترین عینک کوهنوردی موجود در بازار

ما در مقاله بهترین برند عینک کوهنوردی به کمک سایت کوهنوردی snowhawk تعدادی از بهترین عینک کوهنوردی موجود در بازار را به شما معرفی میکنیم.

عینک کوهنوردى اسنوهاک اوکلی کد OKLEY004

راهنمای خرید عینک کوهنوردی

  • استفاده از تکنولوژی PRIZM برای تنظیم بین بینایی کاربر و نور محیط
  • جنس پلی کربنات
  • طراحی مدل گربه‌ای
  • مقاومت در برابر ضربه و انعطاف‌پذیر
  • تکنولوژی آنتی رفلکس و Polarized برای خنثی‌سازی بازتاب سطوح براق
  • عدسی‌های پلوتو نیتی با فیلتر UV 90٪
  • تکنولوژی Switchlock Technology قابلیت تغییر سریع لنز

برای دیدن نمونه های بیشتر به صفحه عینک کوهنوردی  مراجعه فرمایید.

به پایان این مقاله رسیدیم، امیدواریم که مقاله “بهترین برند عینک کوهنوردی” مورد قبول شما بوده باشد. همچنین ممکن است بخواهید مقاله دیگر ما را در مورد ویژگی های عینک کوهنوردی را ببینید.

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *